کتاب ازدواج سالم ، انتخاب موفق | متن PDF

در گذشته ازدواج برای هر فردی یک اجبار قلمداد می شد. اما امروزه ازدواج به دلیل تغییر الگو جامعه و پیچیدگی روابط انسانی، یک انتخاب قلمداد می شود. انتخابی که برای درست بودن آن باید نکات ضروری زیادی را بدانیم. همچنین برای داشتن یک ازدواج سالم فرآیند مشخصی طی می شود. افراد لازم است خودشنان را بشناسند، تعاریف و باورهای خود را در خصوص ازدواج و رابطه عاطفی بررسی کنند و در صورت داشتن شرایط و آگاهی لازم، و پس از یادگیری نکات ضروری در خصوص ازدواج، اقدام به یک رابطه پایدار و قانومند نمایند.

کتاب ازدواج سالم ، انتخاب موفق، راهنمای چگونگی انتخاب یک فرد مناسب برای رابطه عاطفی و ازدواج است. ما معتقدیم اولین رکن یک ازدواج موفق، انتخاب فردی سالم است. منظورمان از فرد سالم، شخصی است که از نظر رفتاری و شخصیتی سالم باشد. اینکه چگونه می توانیم فرد سالم را از میان گزینه های ناسالم تشخیص دهیم، در فصول چهارم و پنجم، به تفصیل این موضوع توضیح داده شده است.

همچنین برای داشتن یک ازدواج موفق، نیازمند مهارتهای ضروری برای ازدواج می باشیم. در فصل دوم و در دوازده بخش، به این موضوع پرداخته ایم.

در فصل سوم کتاب ازدواج سالم، به موضوع دلایل اشتباه در ازدواج می پردازیم. دلایلی که افراد بدون آگاهی به خاطر آنها ازدواج می کنند.

متن پشت جلد کتاب ازدواج سالم

روش مشخصی برای پیشگیری از خیانت، طلاق و مشکلات شدید ارتباطی وجود دارد. لازم است خودمان فرد سالمی باشیم. فردی که انتخاب می کنیم نیز، سالم و مناسب باشد؛ و در نهایت مهارتهای ضروری زندگی مشترک را بدانیم.

اثری که در دست دارید، سلامت خودتان را بررسی می کند، شیوه شناسایی افراد سالم و مناسب را آموزش می دهد، چگونگی برقراری ارتباط را ذکر می کند؛ و در نهایت به مهارتهای ضروری یک رابطه پایدار می پردازد.

سلام. ممنون از خرید و حمایت شما. لطفاً برای حمایت از مولف، از انتشار فایل PDF در شبکه های اجتماعی و ارسال آن برای دیگران در تلگرام و واتس آپ خودداری کنید. قابل ذکر است اثر دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شماره شابک و فیپا بوده و استفاده غیر به جز خریدار گرامی، صحیح نمی باشد. همچنین بازنشر کتاب در هر فضایی به جز خواندن آن برای خواننده، جرم و غیراخلاقی محسوب می شود

در انتخاب تراپیست مناسب مشکل دارید؟

ما در اینجا هستیم تا به شما در انتخاب بهترین تراپیست کمک کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا