کارگاه آنلاین عزت نفس و اعتماد به نفس

[vc_row][vc_column][vc_column_text]کارگاه عزت نفس و اعتماد به نفس، یک دوره آنلاین بر پایه درمانهای شناختی رفتاری و بخش جراتمندی مهارتهای زندگی است. در این دوره آنلاین قرار است یاد بگیریم که چگونه عزت نفس آسیب دیده خود را ترمیم کنیم و بتوانیم جراتمندانه زندگی کنیم.

تحقیقات متعدد نشان می دهد که عزت نفس پایین دلیل بسیاری از مشکلات روانشناختی از جمله افسردگی، اضطراب، و … می باشد. همچنین بسیاری از موقعیت های فردی، اجتماعی و کاری، به سبب نداشتن عزت نفس از دست می رود. قابل ذکر است بخش زیادی از مشکلات ارتباطی و میان فردی نیز به همین موضوع باز می گردد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]اگر نمی دانید عزت نفس پایین دارید و یا خیر، و یا در خصوص اینکه کلاس عزت نفس به برای شما مناسب است و یا خیر، ویدیو زیر را تماشا کنید. نشانه های عزت نفس پایین در ویدیو توسط مدرس توضیح داده شده است:

نشانه های عزت نفس پایین چیست؟ آیا اعتماد به نفس پایین دارم؟

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

کارگاه عزت نفس دکتر امیر شیرین زاده
کارگاه عزت نفس و اعتماد به نفس

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

سرفصل های کارگاه عزت نفس و اعتماد به نفس

مطالب زیر در 6 هفته متوالی به شرکت کنندگان آموزش داده شده و به صورت تعاملی تکرار و تمرین می شود. شرکت در کلاس الزامی است و در زمان اجرای کلاس موارد زیر کاملا عملی اجرا می شود:

 • توضیحات تئوری و علمی مرتبط با عزت نفس و اعتماد به نفس ( تعارف، علائم و نشانه ها، نظریه های مرتبط با عزت نفس و …. )
 • تحلیل چگونگی آسیب عزت نفس و اعتماد به نفس شما
 • شناسایی صدای منتقد درون و چگونگی برخورد و پاسخ به آن
 • شناسایی صدای حمایتگر درون و تمرین تقویت آن
 • بررسی هویت فردی و چگونی ساخت هویت فردی برای تحکیم عزت نفس
 • بررسی و اصلاح باورهای ناکارآمد در مورد خود؛ دیگران و دنیا، که سبب ضعف حرمت نفس ما شده است.
 • شناسایی رفتارهای فردی خودمان که ناشی از ضعف عزت نفس یا اعتماد به نفس است.
 • آموزش و تمرین چگونگی تغییر رفتارهای مرتبط با عزت نفس پایین.
 • آموزش سبک های رفتاری و ارتباطی با دیگران
 • بررسی وجوه شخصیتی افراد خودشیفته، کنترلگر و پرخاشگر و چگونگی برخورد با آنها
 • آموزش رفتار جراتمندانه، قاطعانه، و مستقیم.
 • آموزش توانایی نه گفتن و تمرین آن در شرایط مختلف
 • آموزش مرتبط با مواجه سازی تدریجی و فعال سازی رفتاری در خصوص پایین بودن عزت نفس.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

پس از واریز هزینه به شماره کارت زیر، عکس فیش واریزی را به همراه نام و نام خانوادگی و کدملی خود به شماره 09128490944 واتساپ کنید. 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

روزهای برگزاری و هزینه کلاس

کارگاه به صورت آنلاین و در شش هفته متوالی در روزهای دو شنبه از تاریخ 6 دی 1400 و در ساعت 18:00 الی 20 (به وقت ایران) آغاز می شود.

هزینه ثبت نام برای دانشجویان و یا افرادی که تا 25 آذر ثبت نام خود را نهایی کرده باشند،  840 هزار تومان و پس از آن تاریخ 940 هزار تومان می باشد.

پس از واریز هزینه به شماره کارت، تصویر فیش واریزی را به همراه نام و نام خانوادگی  خود به شماره 09128490944 واتساپ کنید.

نکته: برای استفاده از تخفیف دانشجویی، ارائه عکس از کارت دانشجویی الزامی است.

فایل آفلاین و یا بسته آموزشی عزت نفس و اعتماد به نفس نداریم ! مشکل را ریشه ای حل کنید!

ما در دروه های قبلی، فایل صوتی و تصویری کلاس را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دادیم، اما تجربه کاری مان نشان داد که هرگز تغییری که در کلاس برای شما رخ می دهد، با شنیدن فایل ها رخ نمی دهد. بنابراین تصمیم گرفتیم برای اینکه واقعاً بتوانیم کمک شما کنیم، هیچگونه فایل ضبط شده ای از کلاس را ارائه نکنیم.

برای رفع همیشگی مشکل عرت نفس ، لازم است تمارین را انجام دهید، در کلاس شرکت کنید و آنها را پیاده کنید. قطعاً با این فرآیند، گره های بزرگی در زندگی شما باز می شود. مطالب در کلاس تکرار می شود و بارها تمرین می کنیم، نگران فراموشي مطالب نباشيد.

یک بار برای همیشه برای خودتان وقت بگذارید و مشکل را ریشه ای برطرف کنید و نه با فایل ها و پکیج های صوتی ناکارآمد![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نحوه شرکت در کلاس عزت نفس و اعتماد به نفس چه امکاناتی لازم دارد؟

دوره به صورت آنلاین و در پلتفرم اسکای روم برگزار می شود. برای شرکت در این دوره نیازی به نصب نرم افزار نیست. همچنین از هر دستگاهی که به اینترنت متصل باشد، برای شرکت در کلاس می توانید استفاده کنید، اما اتصال با کامپیوتر غالباً با سرعت بیشتری خواهد بود.

در طول دوره، پشتیبان های فنی برای رفع مشکلات احتمالی شما، حضور خواهند داشت.

کلاس به صورت کاملاً تعاملی است و لازم است میکروفون و همینطور وبکم خود را در کلاس روشن کنید.

برای پیشگیری از مشکلات احتمالی، پیش از برگزاری دوره، سه جلسه چند دقیقه ای، برای تست میکروفون، وبکم و همینطور کیفیت اتصال شما به کلاس توسط تیم پشتیبانی برگزار می شود. شرکت در یکی از این جلسات که تاکنون در کلاسهای ما شرکت نکردند و یا آشنایی با اسکای روم ندارند، الزامی است. این جلسات برای تست اتصال شماست و تنها چند دقیقه زمان می برد. این فرآیند پس از نهایی شدن ثبت نام شما، توسط همکار پذیرش انجام می شود.

مدرس کارگاه عزت نفس و اعتماد به نفس کیست؟

مدرس دوره دکتر امیر شیرین زاده، روانشناس و متخصص رواندرمانی می باشند. برای آشنایی بیشتر می توانید به اینستاگرام ایشان به نشانی https://instagram.com/Dr.Shirinzadeh سر بزنید.

همچنین در صورتی که پرسشی پیرامون کلاس داشتید در نرم افزار واتساپ به شماره 09128490944 پیام دهید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

گواهی شرکت در کلاس عزت نفس و اعتماد به نفس

اگر نیاز به گواهی ” شرکت در کلاس عزت نفس و اعتماد به نفس ” را دارید، این گواهی تنها به صورت PDF صادر شده و برایتان ایمیل می شود. موسسه روانساز گواهی کاغذی چاپ و ارسال نمی‌کند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]کارگاه اعتماد به نفس[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

در انتخاب تراپیست مناسب مشکل دارید؟

ما در اینجا هستیم تا به شما در انتخاب بهترین تراپیست کمک کنیم.

پیمایش به بالا